Zdarma ke stažení Angry Birds Star Wars – download

Stáhnout hru Angry Birds Star Wars. Přímo zde jsme pro vás připravili odkazy zdarma ke stažení skvělé arkádové hry od vyvojářského studia Rovio a to nejnovější pokračování legendárních Angry Birds. Naštvaní ptáci si pro nás připravili další várku levelů a pořádnou akci, tak jak ji máme rádi. Zachovány zůstaly novinky z předchozího dílu Space, ale samozřejmě přibyly i další.

Download hry Angry Birds. Na tomto webu jsme pro vás připravili ke stažení vaší oblíbenou hru s naštvaný barevnými ptáky. Je to spojení Angy Birds a fenomenální filmovou ságou Star Wars. Zdánlivě dvě nesouvisející věci se podařilo spojit do jednoho velmi zábavného a unikátní mixu.

Hra vyšla 8. listopadu 2012 pro všechny tyto mobilní a počítačové platformy: iOS, Android, Windows Phone, Microsoft Windows, Windows 8, OS X, Facebook a BlackBerry. Od té doby si získala celou řadu věrných fanoušků po celém světě.

Angry Birds není jenom o srážení překážek naštvanými ptáky, ale hra má i svá specifika a příběh. Všechno začíná na písečné planetě, kde je mladý Luke jen obyčejný farmář. Teprve až po nějaké akci se dostane k světelnému meči, kterým bude moci hravě ničit překážky.

Nové speciální schopnosti naštvaných ptáků jsou asi největší inovací ve hře. Celé ptačí osazenstvo totiž kopíruje postavy ze Star Wars a to nejenom svým vzhledem ale i schopnostmi. Takže Luke dostane světelný meč, kterým může sekat překážky, Obi-Wan díky Síle dokáže v podstatě ovlivňovat gravitaci, Han Solo má pušku střílející laserové paprsky a tak dále samozřejmě včetně protivníků. Celou hru pak protíná příběh, kde musíte zachránit princeznu Leu.

Každopádně se pořád jedná v základu o ty staré dobré Angry Birds jak je známe, jen zkrátka s pár vylepšení. Novou hru Angry Birds Star Wars můžete stahovat do vašeho mobilu naprosto pohodlně a zdarma, tak příjemnou zábavu!