Download SimCity (2013) ke stažení

Na této stránce si můžete stáhnout počítačovou hru Sim City (2013). Připravili jsme pro vás download plné verze hry a to ve 2 iso dvd souborech. Pokud se i vy chcete stát starostou vlastního virtuálního města, tak rozhodně neváhejte a dejte se do stahování. Nové SimCity přináší skvělou novinku online hry, kdy můžete spolupracovat a poměřovat si svá města s kamarády.

S novými starty legendárních herních sérii se jakoby roztrhl v dnešní době pytel. My tu dnes proto pro vás máme přichystanou jednu opravdu velkou lahůdku a to Hru SimCity. První díl této legendární série od studia Maxis přitom vyšel už v roce 1989 a tak položil doslova základy žánru budovatelských strategií.

Nové SimCity nyní nabídne jednoduché ovládací prvky a režim pro více hráčů, kteří začnou měnit vlastní svět společnými silami. Nově se totiž hra dát hrát pohodlně a zdarma po internetu.

Novinkou hry je, že hráči budou mít možnost vidět dlouhodobé následky s dopady za hranicemi jejich města. Při společné hře se tak hráči budou muset společně vypořádat s globálními problémy, jako jsou změny klimatu, hledání obnovitelných zdrojů či následky přírodních katastrof. Třeba zemětřesení, které je ve světě SimCity tak časté.

Hráči se samozřejmě nemusí rozhodnout kooperovat, ale může se rozhodnout budovat si jenom svoje vlastní město a spoléhat třeba na rozvoj technologií. Nový díl přináší nové možnosti hraní, komplexnost, samozřejmě nádhernou grafiku a hodně zajímavě je zpracován i život malých simíků. Tedy obyvatel vašeho města. Ti si budou žít své životy, kupovat nemovitosti, pracovat, zakládat rodiny a to všechno podle toho jaké jim vy připravíte podmínky. Nový díl SimCity (2013) si můžete stáhnout naprosto pohodlně a zdarma z těchto stránek.